Akcija „Dovanoju parkui suoliuką“ stabdoma

Pateikta: 2019-08-07 14:24

Kretingos rajono savivaldybė ir Kretingos muziejus DĖKOJA visiems, dalyvavusiems akcijoje „Dovanoju parkui suoliuką“.
Jau įsigyta 10 suoliukų, kuriuos rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais montuosime Dvaro istoriniame parke, todėl iki 2020 metų gegužės mėnesio akcija „Dovanoju parkui suoliuką“ nevyks.

Kretingos muziejaus administracija

----------

Kretingos muziejus, siekdamas gerinti dvaro parko įvaizdį, liepos viduryje paskelbė akciją „Dovanoju parkui suoliuką“, kurioje verslininkai, visuomeniniai judėjimai, politinės partijos, šeimos, pavieniai asmenys kviečiami paaukoti lėšų parko suoliukams, ant kurių bus pritvirtintos lentelės su juos dovanojusiųjų vardais ar įmonių pavadinimais. Lenteles pagamins skulptorius Vytautas Baranskas.
Šiai dienai jau yra surinkta lėšų 8-iems vardiniams suoliukams (viso 1900 Eur), kuriuos pravedė odontologijos centras „Gidentus“, kraštietis Romualdas Beniušis, Juzefos ir Petro Grublių, Janinos ir Alberto Mikučionių, Tatjanos ir Petro Maceinių, Gražinos ir Vytauto Arlickų šeimos. Ši akcija dar tęsiasi, tad kviečiame visus žmones, neabejingus Kretingos dvaro parkui, paaukoti lėšų suoliukams, kurie suteiks lankytojams ne tik malonesnį poilsį parke, bet ir praturtins parko istoriją. Vieno suoliuko kaina 250 Eur.

Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 686 63125, 8 676 51789.
Lėšas galima pravesti šiuo adresu:
Kretingos muziejus, Vilniaus g. 43, Kretinga.
Įmonės kodas 190299941
LUMINOR bankas, banko kodas 40100