Kretingos muziejaus Dvaro parko bičiulių klubo narių piešinių paroda „Spalvotosios rudens mozaikos“

Pateikta: 2016-11-17 10:14 (atnaujinta: 2016-11-18 10:48)

Lapkričio 16 – gruodžio 30 d. Kretingos muziejaus Amatų centre veiks Dvaro parko bičiulių klubo narių piešinių paroda „Spalvotosios rudens mozaikos“.

Kretingos muziejaus Dvaro parko bičiulių klubo nariams – Kretingos M. Daujoto pagrindinės mokyklos 2a ir 3c klasės mokiniams rugsėjo ir spalio mėnesiais Gamtos skyriaus vedėja Jurgita Tertelienė pravedė edukacinius užsiėmimus „Dvaro parko sumedėję ir žoliniai augalai?“ bei „Pažink Dvaro parko medžius“. Jų metu klubo nariai susipažino su Kretingos muziejaus Dvaro parku, jame augančiais lapuočiais ir spygliuočiais medžiais, sužinojo kaip jie žydi, kuo skiriasi vieni nuo kitų, kaip juos atskirti pagal lapus, koks spygliuotis numetą žiemą spyglius ir dar daug kitų įdomių dalykų.

Po edukacinių užsiėmimų vaikams buvo duota užduotis nupiešti labiausiai patikusį medį ar rudens spalvomis nusidažiusį Dvaro parką.

Parodoje eksponuojami šių Kretingos M. Daujoto pagrindinės mokyklos 2a ir 3c klasės mokinių darbai: Urtės Petrulytės, Ugnės Petrulytės, Nedo Sausdravo, Jolantos Lukauskaitės, Ringaudo Tertelio, Gabrielės Jurkutės, Liepos Gedžiūtės, Aistės Petrulytės, Gabijos Trušaitės, Kornelijos Milašiūtės, Karinos Ramonaitės, Arūnės Kazlauskaitės, Alicijos Zacharevičiūtės, Saulės Paulauskaitės, Smiltės Gelumbickaitės, Mantės Montvydaitės, Urtės Endružytės, Justės Abelkytės, Godos Vizgaudaitės, Gyčio Valantos, Bernadetos Rimkutės, Gabijos Miliūtės, Mariaus Matvėjevo, Emilijos Mikaločiūtės, Brigitos Rozgaitės, Nedo Burbos, Dominyko Bertašiaus, Mantvydo Latvio, Deivydo Kazlausko, Rugilės Riaubaitės, Ūlos Gaubės, Danieliaus Bazaro, Tautvydo Rudžio, Akvilės Kusaitės, Eglės Pečiulytės, Livijos Urbanaitytės, Vilijos Narkutės, Domo Vanago, Oresto Večerskio. 2a klasės vadovė pradinio ugdymo mokytoja Rasa Zalumskytė-Trumpenskienė, 3c klasės vadovė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Nijolė Meškauskienė.