Kretingos muziejaus renginiai 2019 m. balandžio mėn.

Pateikta: 2019-03-29 11:20 (atnaujinta: 2019-04-17 11:18)
Iki balandžio 14 d. veikia tarpukario fotografijų paroda „Laiko ženklai“ iš Gedemino Januškos kolekcijos. Parodų salė

Iki balandžio 15 d. veikia tekstilininkės Kristinos Šorienės batikos darbų paroda „Simbolių batika“ (baltiškų ženklų atspindžiai). Parodų salėje

Balandžio 1 d. 11.00 val. edukacinis renginys „Sveiki, sugrįžtantys Kretingos dvaro parko giesmininkai“ Kretingos dvaro parke.

Balandžio 10 d. 15.00 val. tautodailininkės Stasės Gideikienės verbų parodos „Ne aš mušu, verba muša“ atidarymas Muziejaus etnografinėje ekspozicijoje.

Balandžio 11–12 d. mokslinė-praktinė konferencija „Istorinių parkų išsaugojimas ir jų priežiūra“ Muziejaus Baltojoje salėje.

Balandžio 13 d. 13.00 val. Algimanto Verbuto kūrybos darbų parodos „Nutolusios erdvės vis priartėja ir paliečia. Sigutėnai“ atidarymas Muziejaus ūkvedžio name.

Balandžio 26 d. 13.00 val. liaudies meno parodos-konkurso „Aukso vainikas“ Klaipėdos krašto geriausių tautodailininkų kūrinių parodos atidarymas Muziejaus parodų salėse.

Parengė
Jurgita Paulauskienė,
Informacijos ir edukacijos skyriaus vedėja