Kviečiame dalyvauti aukcione „Atkurkime kartu Kretingos dvaro parko fontaną „Nykštukas“ – 2018-12-14

Pateikta: 2018-12-10 11:19 (atnaujinta: 2018-12-19 15:36)
Mieli kretingiškiai,

Maloniai kviečiame š. m. gruodžio 14 d. 15 val. dalyvauti aukcione „Atkurkime kartu Kretingos dvaro parko fontaną „Nykštukas“.

Aukcione pristatysime restauratoriaus Vytauto Baransko sukurtus „Nykštukus“, tautodailininko Adolfo Vilucko angelus „Kalėdinė šviesa“, architekto Edmundo Giedrimo tapybos darbus.

Dalyvaudami aukcione prisidėsime prie fontano atstatymo ir tuo pačiu paremsime Kretingos krašto kūrėjus.

Aukcioną ves kraštietis Juozas Pocius ir kultūrinės veiklos vadybininkė Roma Luotienė.

Klausysimės saksofono muzikos, ragausime Jadvygos Balvočiūtės surinktų žolelių arbatą ir vaišinsimės Adventiniu pyragu.

Aukcionas vyks Kretingos muziejaus Baltojoje salėje (Vilniaus g. 20).
Iki pasimatymo.
Vida Kanapkienė,