Sausio 18-oji – Tarptautinė asmenukių muziejuje diena

Pateikta: 2017-01-05 11:58 (atnaujinta: 2017-02-27 10:50)

2017 m. sausio 18 d., trečiadienis, yra Tarptautinė asmenukių muziejuje diena (angl. International Museum Selfie Day).
Pernai visi kartu pradėjome akciją, kuri išjudino daugiausia muziejininkus – pažaidėme, pasilinksminome, dalinomės smagiausiomis akimirkomis soc. tinkluose.

2017 metais ir kviečiame visus prisijungti prie šios akcijos: sausio 18 dieną "įsipaveiksluokite" muziejuje ir dalinkitės nuotraukomis socialiniuose tinkluose su žymomis #AsmenukėMuziejuje #MuseumSelfie.

Asmenukių dienos tikslas – atgaivinti muziejus ir jų ekspozicijas, pristatyti juos kaip aktyvias, dinamiškas, atviras ir šiuolaikiškas kultūros institucijas.

Muziejų lankytojai ir darbuotojai kviečiami iš naujo atrasti muziejus kaip vietas, kuriose galima linksmai ir netradiciškai praleisti laiką, kūrybiškai pažvelgti į eksponatus ir juos savaip interpretuoti.