Savivaldybė inicijuoja diskusijas dėl Kretingos Rotušės aikštės ateities

Pateikta: 2019-11-25 13:33 (atnaujinta: 2019-11-26 14:32)

Kretingos rajono savivaldybė inicijuoja atviras diskusijas su gyventojais ir ekspertais dėl centrinės miesto aikštės ateities. Kokios Rotušės aikštės reikia – išspręsti šį kretingiškiams svarbų klausimą siekiame rengdami parodą, organizuodami konferenciją bei viešą diskusiją ir vykdydami visuomenės nuomonės apklausą.

Visus rajono gyventojus maloniai kviečiame:

• 2019 m. lapkričio 28 d., 17 val. į parodos „Kretingos Rotušės aikštė. Praeitis. Dabartis. Ateitis“ atidarymą Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, J. K. Chodkevičiaus g. 1B;
  • 2019 m. gruodžio 10 d., nuo 15 val. į konferenciją ir viešą diskusiją "Kokios Rotušės aikštės norime?" Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, J. K. Chodkevičiaus g. 1B.

Prisijunkite, dalyvaukite, išsakykite savo nuomonę, kaip toliau reikėtų vystyti Kretingos Rotušės aikštę!

Detalesnė informacija nuorodoje: www.kretinga.lt/node/12385.