Muziejaus ekspozicijų, esančių centriniuose rūmuose, vandens malūne ir ūkvedžio name, lankymas (1 bilietas):
* suaugusiesiems nuo spalio 1 d. iki balandžio 30 d. – 4,00 Eur;
* suaugusiesiems nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. – 5 Eur;
* moksleiviams, studentams – 1,20 Eur;
* pensininkams – 2 Eur.
Valstybinių švenčių dienomis ir darbo dienomis antradieniais, o vasaros sezono metu (nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.) ir pirmadieniais įėjimas į Žiemos sodą (1 bilietas):
Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su Muziejumi, ekskursijų grupėms – 30 proc. nuolaida.
Nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 15 d., trečiadieniais Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, pateikus mokinio pažymėjimą, - įėjimas nemokamas.
Asmenims, kuriems nustatytas darbingumo lygio netekimas 45 ir daugiau procentų bei turintiems I ir II grupių invalidumą, vaikų globos namų auklėtiniams, ikimokyklinio amžiaus vaikams – įėjimas nemokamas.
2020 m. rugsėjo 4 dieną Kretingos dvaro rūmų verandoje uždegta žvakele, tylos minute ir trumpa valandėle buvo pagerbta Sigita Ona Urbonienė, ilgametė lietuvių kalbos ir literatūros Mokytoja, muziejaus folklorinio ansamblio „Volungėlė“ siela, Bažnyčios Sumos choro choristė, 2018 Metų senjorė, Trečiojo amžiaus universiteto literatų klubo „Posmas“ vadovė, Kultūros centro retro ansamblio „Gija“ organizatorė, šauniausia Močiutė, Moteris, kuri dievino jūrą ir būdama smulkutė, trapi, kaip ta kopų pušelė, nenustodavo šypsotis visiems net ir sunkiai sirgdama... Jos dėka virė mūsų miesto kultūrinis gyvenimas muziejuje, kultūros centre, bažnyčioje, mokykloje...
ARTĖJA ONINĖS... kvepiančios prinokusio derliaus kvapais... Juk ne veltui Onas taikliai apibūdina liaudiški posakiai: „Šventa Uonė – dounas puonė“, „Ateina Onutė su šviežia duonute“, „Šventa Uona – gera žmuona: aptep douną su smetuono“, „Šv. Uona – doud peina po ozbuona“...
Sveikiname visas Onas ir Onutes su Vardo diena, o ypatingai Onas, kurios pasidabinusios vasaros žiedais kasmet atskubėdavo į Kretingos muziejų ir dalyvaudavo tik joms skirtose popietėse.
Nuo 2015 metų, birželio mėnesio pradžioje 8-12 metų vaikus Kretingos muziejus kviesdavo į dešimties dienų trukmės „Vasaros artelę malūne“. Ši stovykla buvo labai populiari: norinčių dalyvauti vaikų tėvai užregistruodavo gerokai daugiau, negu buvo įmanoma priimti. Per laiką dalyvių skaičius nuo 20 išaugo iki 30 vaikų.
Gegužės 18 d. minima Tarptautinė muziejų diena, kuomet viso pasaulio muziejai savo renginiuose kviečia aktyviai dalyvauti visuomenę.
Tarptautinės muziejų dienos išvakarėse Kretingos muziejus nuo 2012 metų Dvaro malūno kiemelyje rengia jaunųjų amatininkų mugę „Suku, suku darbų malūnėlį“, kurios metu rajono moksleiviai kartu su technologijų mokytojais, tautodailininkais demonstruoja amatus, siūlo įsigyti savo darbų.
Apniukusį šeštadienio rytą kretingiškiams ir muziejaus lankytojams praskaidrino Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos mišrus choras „Ave Vita“ ir charizmatiškasis vadovas Kastytis Barisas, kuris mūsų Kretingą prisimena iš tų laikų, kada dabartinėje Marijono Daujoto mokykloje vasaromis vykdavo dvisavaitinės choro stovyklos ir pasidžiaugė vis labiau gražėjančia Dvaro aplinka...
Lopšelio-darželio „Pasaka“ „pelėdžiukai“, lydimi mokytojos Romos Lukienės, pirmąjį užsiėmimą „Atvertos Kretingos muziejaus lobių saugyklos“ pasirinko, norėdami sužinoti kokius lobius saugo muziejininkai. Dvaro istorijos ekspozicijoje aiškinosi, ką reiškia muziejininkystėje naudojamos sąvokos „ekspozicija“, „eksponatas“, „ikonografija“, o svarbiausia ir įdomiausia, kad „pelėdžiukai“ pateko ten, kur paprastas lankytojas neužklysta. Muziejaus gamtos skyriaus specialistė Eleonora Ranciuvienė parodė patalpas, kur vyksta žemės paruošimo darbai, įrankius, kuriais valomi ir purškiami Žiemos sodo augalai. Muziejaus saugyklose su muziejininkėmis Danute Šoriene ir Danguole Gedgaudiene ne tik apžiūrėjo saugomas kolekcijas, bet sužinojo kaip daiktai patenka į muziejų ir kaip jie tampa muziejine vertybe.