Grafų Tiškevičių koplyčia-mauzoliejus – neogotikos perlas Kretingoje

2023 Rugpjūčio 19 d.

Kretingos muziejus taip pat dalyvauja Lietuvos muziejų kelyje ir kviečia pažinti šių metų temą - „Europos ženklai Lietuvoje: gotika“.
Grynosios gotikos Kretingoje nėra, tačiau yra nuostabių neogotikos ženklų. Tikras neogotikos perlas yra grafų Tiškevičių koplyčia-mauzoliejus. Ji pastatyta lygiai prieš 130 metų. Koplyčią-mauzoliejų suprojektavo architektas Karlas Eduardas Strandmanas, kurio jubiliejų minėjome praėjusį rudenį.
Tad dar kartą kviečiame pažinti Tiškevičių ir talentingo architekto palikimą bei sudalyvauti ekskursijoje šį šeštadienį, rugpjūčio 19 dieną, 13 val.
Pradžia ir pabaiga - koplyčioje, ekskursijos mokestis simbolinis - 1 euras asmeniui.